Калібровка (калібрування) монітроів та ноутбуків в м. Львів

Калібрування монітора у Львові, професійним спектрофотометром.

Для чого потрібна калібровка монітору? Якщо Ви помічаєте, що Ваші фото виглядають по-різному, в залежності від того, на якому пристрої Ви їх переглядаєте, або надруковані фото відрізняються від того, що Ви бачили на екрані, це ознака того, що Ваш монітор не відкалібрований належним чином.

Калібровка (калібрування) монітору гарантує:

  • що кольоропередача на екрані монітора максимально точна
  • кольоровий баланс і контраст правильні (монітор не «синить», «жовтить», «червонить» і т.д., краща деталізація в світлих і тіньових ділянках)
  • зображення відображається однаково у всіх програмах для роботи з графікою.
  • Після калібрування монітора Ви отримаєте прогнозований результат після друку фото, чи іншої продукції

Це допоможе Вам скоротити час редагування і бути впевненим у кінцевому результаті своєї роботи.

Калібрування монітору обов’язкова процедура для всіх професіоналів, які працюють з кольором: фотографів, відеографів, дизайнерів, ретушерів, архітекторів, 3d-моделерів.

Обладнання та вартість

Я виконую калібровку моніторів, ноутбуків, проекторів сучасним професійним спектрофотометром X-rite i1 display pro за допомогою програми basiCColor Display 5.

Вартість – 500 грн за один монітор. Знижки на калібровку 2-ох і більше пристроїв в одному місці. Працюю в межах Львова.

Я багато років займаюсь фотографією і тому дуже добре розумію, на скільки важлива правильна кольоропередача Вашого монітору. Отже я гарантую якісний результат своєї роботи. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +380676706737 – Юрій. Або у фейсбук.