Оцифровка відеокасет Львів

Років п’ятнадцять тому було важко уявити, що можна зняти якісне відео на телефон або фотоапарат, не використовуючи касет та інших громіздких носіїв. Зараз це можливо. Але в кожного з нас зберігаються старі відеокасети з важливими подіями нашого життя: випускний, хрестини, весілля, перше причастя, і ми не завжди маємо змогу їх переглянути, бо наші старенькі відеомагнітофони стали неактуальними або просто вийшли з ладу.

Ми пропонуємо послугу оцифровки відеокасет. Приносьте до нас відеокасети у форматі VHS, VHS-C, Video8 Hi8, MiniDV і ми оцифруємо їх в зручному для Вас форматі (AVI, DivX, MPEG-2, MPEG-4) та запишемо на будь-який з сучасних носіїв інформації (DVD диск, USB flash drive, зовнішній HDD, карта пам’яті) , щоб Ви могли переглянути відео на комп’ютері, ноутбуці або телевізорі.

Оцифровка відеокасет Львів | Оцифровка відео у Львові

Вартість оцифровки відеокасет складає 65 грн. за одну годину відео при записі на наш носій, або 50 грн. при записі на usb накопичувачі. А також є можливість просто скачати Ваше відео через інтернет. Якщо у Вас назбиралось багато відеокасет, ми обов’язково зробимо знижку!

Вартість оцифровки фотоплівки та слайдів складає 2.5 грн. за один слайд, або кадр.