Оцифровка відеокасет Львів

Років п’ятнадцять тому було важко уявити, що можна зняти якісне відео на телефон або фотоапарат, не використовуючи касет та інших громіздких носіїв. Зараз це можливо. Але в кожного з нас зберігаються старі відеокасети з важливими подіями нашого життя: випускний, хрестини, весілля, перше причастя, і ми не завжди маємо змогу їх переглянути, бо наші старенькі відеомагнітофони стали неактуальними або просто вийшли з ладу.

Ми пропонуємо послугу оцифровки відеокасет. Приносьте до нас відеокасети у форматі VHS, VHS-C, Video8 Hi8, MiniDV і ми оцифруємо їх в форматі MPEG-2 та запишемо на будь-який з сучасних носіїв інформації ( USB flash drive, зовнішній HDD, карта пам’яті) , або завантажимо на файлообмінник, щоб Ви могли переглянути відео на комп’ютері, ноутбуці або телевізорі.

Оцифровка відеокасет Львів | Оцифровка відео у Львові

Вартість оцифровки відеокасет складає 70 грн. за одну годину відео при записі на флешку або файлообмінник, або 90 грн. при записі на диск.
Знижка надається від об’єму більше 10 годин.
Цифруємо тільки те,що вам потрібно. Якщо на вашій касеті виявимо запис з телевізора фільму, мультика, боксу,футболу, концерту колі баскова або сміхопанорами,то це записувати і враховувати у вартість не будемо

.
Оцифровка фотоплівок (позитивні і негативні) і слайдів здійснюється у високому розширенні і коштує 3 грн кадр(слайд).